Razer Iskur X – Green XL – Gaming Chair With Built In Lumbar Support
Scaune gaming
Razer Iskur X – Green XL – Gaming Chair With
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.116,98 lei
Stoc epuizat
| Castor wheels | Yes |
|---|---|
| Brate ajustabile: | Nu |
| Spatar reglabil: | Da |
| Pernita lombara | Da |
| Maner reglabil | 2D |
| Material | Piele sintetica |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Culoare | Alte culori |
| Armrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Armrest adjustment type | 2D armrest |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Base colour | Black |
| Base material | Metal |
| Seat colour | Black |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Backrest colour | Black, Green |
| Foam density | High density |
| Frame material | Metal, Plywood |
| Maximum user weight | 180 kg |
| Minimum user height | 180 cm |
| Maximum user height | 208 cm |
| Height (max) | 130 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 2.6 kg |
| Country of origin | China |
| Product type | PC gaming chair |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 960 mm |
| Depth | 650 mm |
| Harmonized System (HS) code | 9401390000 |
| Package height | 440 mm |
| Width | 790 mm |
| Height | 1300 mm |
| Package width | 785 mm |
| Package weight | 3.5 kg |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.