Razer Iskur – Black XL – Gaming Chair With Built In Lumbar Support
Scaune gaming
Razer Iskur – Black XL – Gaming Chair With Built
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.575,99 lei
Stoc epuizat
| Frame colour | Black |
|---|---|
| Castor wheels | Yes |
| Brate ajustabile: | Da |
| Spatar reglabil: | Da |
| Pernita lombara | Da |
| Maner reglabil | 4D |
| Material | Piele sintetica |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Culoare | Negru |
| Armrest | Yes |
| Headrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Lumbar pillow | Yes |
| Adjustable headrest | Yes |
| Adjustable armrest | Yes |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Base colour | Black |
| Base material | Metal |
| Seat colour | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Backrest colour | Black |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Foam density | High density |
| Frame material | Metal, Plywood |
| Maximum user weight | 180 kg |
| Minimum user height | 180 cm |
| Maximum user height | 208 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product type | PC gaming chair |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.