Ubiquiti, AM-5G16-120, antenă direcțională 2×2 MIMO 5GHz 16 dBi, 367 x 63 x 41 mm, 1.1 kg, 5.10 – 5.85 GHz, 15.0 – 16.0 dBi, Max. VSWR: 1.5:1, Wind Survivability: 200 km/h, Polarization: Dual-Linear, Cross-pol Isolation: 22 dB Min, ETSI: EN 302 326 DN2, Universal Pole Mount, RocketM Bracket, and Weatherproof RF Jumpers Included.
Routere Wireless
Ubiquiti, AM-5G16-120, antenă direcțională 2×2 MIMO 5GHz 16 dBi, 367
Producator:
Ubiquiti
Disponibilitate:
Stoc epuizat
856,99 lei
Stoc epuizat
| Segment | Business |
|---|---|
| Portabil | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antenna type | Sector antenna |
| Polarization | Dual polarization |
| Antenna gain level (max) | 16 dBi |
| Numar porturi RJ-45: | 2 |
| Numar antene | 2 |
| Tip antena | Externa |
| Port USB | Nu |
| Suport Sim | Nu |
| Horizontal beam width | 137° |
| Vertical beam width | 118° |
| Horizontal beam width (5 GHz) | 8° |
| Vertical beam width (5 GHz) | 4° |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1.5:1 |
| Mounting | Wall |
| Tehnologie | WIFI 5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Height | 41 mm |
| Depth | 63 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Frequency band | 5 GHz |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
| Certification | EN 302 326 DN2 |
| Width | 367 mm |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.