| Tip |
Mesh
|
| Numar produse |
2
|
| Porturi | |
| Porturi LAN |
1x LAN
|
| Porturi WAN |
1x WAN
|
| General | |
| Frecventa |
2.4 / 5 GHz
|
| Standarde |
802.11 a/b/g/n/ac/ax
|
| WiFi 5 |
Da
|
| WiFi 6 |
Da
|
| Dual Band |
Da
|
| Viteza transfer wireless |
2.4 GHz – 574 Mbps
5 GHz – 4804 Mbps |
| Alimentare |
110V~240V(50~60Hz)
|
| Hardware | |
| Procesor |
1.5 GHz tri-core
|
| Tip antena |
Interna
|
| Antena |
6
|
| Memorie RAM |
512 MB
|
| Memorie Flash |
128 MB
|
Routere Wireless
Router wireless ASUS Gigabit XD6S, AX5400, Wifi 6, Dual-Band, 2
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.037,99 lei
Stoc epuizat
| Segment | Consumer |
|---|---|
| Portabil | Da |
| Compatibil Mesh | Da |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AC adapter output current | 2 A |
| Reset button | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Security algorithms | SSH |
| Flash memory | 256 MB |
| Internal memory | 512 MB |
| Antenna type | Internal |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| BeamForming | Yes |
| IGMP snooping | Yes |
| Antennas quantity | 6 |
| Numar porturi RJ-45: | 3 |
| Numar antene | 6 |
| Tip antena | Interna |
| Port USB | Nu |
| Suport Sim | Nu |
| Parental control | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
| Processor cores | 3 |
| SSID Broadcast | Yes |
| Static IP | Yes |
| Processor frequency | 1.5 GHz |
| VPN support | VPN Client L2PT VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP |
| Tehnologie | WIFI 6 |
| Built-in processor | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Depth | 5.9 mm |
| Product colour | White |
| LED indicators | Power |
| Package weight | 850 g |
| AC input voltage | 110 – 240 V |
| Harmonized System (HS) code | 85171800 |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 178 mm |
| Width | 126 mm |
| Package width | 184 mm |
| Weight | 435 g |
| Height | 12.9 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.