Router Mikrotik RDS2216-2XG-4S+4XS-2XQ, 3xLAN, 10Gbps, USB, SFP
Routere Wireless
Router Mikrotik RDS2216-2XG-4S+4XS-2XQ, 3xLAN, 10Gbps, USB, SFP
Producator:
Mikrotik
Disponibilitate:
Stoc epuizat
12.526,98 lei 19.377,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | Yes |
|---|---|
| Port-Type | Gigabit |
| WAN-Ports | 1 |
| WR-LAN-Ports | ≥5 |
| USB Port | Yes |
| WiFi-Standard | b/g/n |
| Segment | Business |
| Portabil | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Internal memory | 32 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| Performance cores | 16 |
| Operating system installed | RouterOS |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Numar porturi RJ-45: | 3 |
| Numar antene | N/A |
| Tip antena | None |
| Band | N/A |
| Port USB | Nu |
| Suport Sim | Nu |
| Flash memory | 32 MB |
| Tehnologie | N/A |
| Depth | 443 mm |
| Height | 29 mm |
| Compliance certificates | CE, EAC, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Power consumption (typical) | 105 W |
| Processor model | AL73400 |
| SSD size | M.2 |
| Supported storage drive interfaces | U.2 |
| SFP/SFP+ slots quantity | 10 |
| Width | 476 mm |
| Producator | MIKROTIK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.