Purificator de aer Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU, PCARD 400 m3/h, MI Home, Display OLED, Mod Noapte, BHR5096GL, Alb
Purificatoare aer
Purificator de aer Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU, PCARD
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.182,99 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Built-in display | Yes |
| Weight | 5.6 kg |
| Control type | Touch |
| Depth | 250 mm |
| Width | 250 mm |
| Display type | OLED |
| Noise level | 64 dB |
| Removable filter | Yes |
| Automatic mode | Yes |
| Putere purificator | 33W |
| Culoare | Alb |
| Filtru HEPA: | Da |
| Filtru Active Carbon: | Da |
| HEPA filter | Yes |
| Air purify rate | 400 m³/h |
| Suitable for room area up to | 48 m² |
| Ionizer | Yes |
| Air quality sensor(s) | Yes |
| Efficiency | 99.97% |
| Noise level (night mode) | 32.1 dB |
| Active Carbon (AC) filter | Yes |
| Particle filter | Yes |
| Filtering capability | Cigarette smoke, Dust mites, Pollen |
| Particle filtration | 0.1 µm |
| Height | 555 mm |
| CADR | 201 – 500 m3/h |
| Suprafață acoperită | 31 – 50 m² |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.