Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6390, dimensiune A4 (Printare,Copiere, Scanare, Fax), printare borderless, viteza 35ppm alb-negru, 23ppm color, rezolutie 4800×1200 dpi, alimentare hartie 250 coli,ADF 30 coli, duplex automat ,scanner CIS rezolutie 1200×2400, display: Color, Touchscreen, Diagonal: 2.4″”, Fax 33.6kbps, memorie 100 pagini,Interfata: USB, Retea, WI-FI, consumabile: C13T03Y100, C13T03Y200, C13T03Y300, C13T03Y400, Cartus mentenanta: C13T04D100
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6390, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
16 în stoc
3.728,99 lei
16 în stoc
| MF-Format | A4 |
|---|---|
| Color-or-Mono | Color |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex | Automatic |
| Monthly-Volume | max-5.000pgs |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| USB Port | Da |
| Format | A4 |
| Display | N/A |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| Volum lunar imprimare | N/A |
| USB 2.0 | 1 |
| Mod tiparire | Color |
| Alimentare hartie standard | 250 pagini |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanareFax |
| Tehnologie de printare | Inkjet CISS |
| ADF | Da |
| Tip consumabil | Cerneala |
| Printare Cloud si mobila | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver), Epson Connect (Email Print, Scan-to-Cloud) |
| Retea | Da |
| Dimensiuni echipament | 375 x 347 x 240 mm |
| Numar copii maxim/luna | 15.100 pagini |
| Prima pagina | Monocrom: 8.5 secColor: 13.5 sec |
| Viteza de printare monocrom | 35 ppm |
| Viteza de printare color | 23 ppm |
| Rezolutie | 4.800 × 1.200 dpi |
| Duplex imprimare | Da7 ppm (Monocrom)5 ppm (Color) |
| Altele | Print Margin: 0 mm top, 0 mm right, 0 mm bottom, 0 mm left (Wherever margin is defined. Otherwise 3mm top, left, right, bottom.) |
| Viteza de copiere monocrom | 35 ppm |
| Viteza de copiere color | 23 ppm |
| Rezolutie copiere | 4.800 × 1.200 dpi |
| TIp scanner: | Contact image sensor (CIS) |
| Viteza de scanare mocrom | 5 ipm |
| Viteza de scanare color | 5 ipm |
| Duplex scanare | DaViteza scanare: 3.5 ipm |
| Formate fisiere scanate | BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Fax | Walk-up black and white and colour fax capability |
| Viteza transmisie fax | 33.6 kbps / 3 sec/page |
| Caracteristici fax | PC Fax, Auto Redial, Address Book, Broadcast Fax, Fax Preview, Polling Reception |
| Apelare rapida | 100 nume si numere |
| Consumabile incluse | Pachetul contine 1 set de cerneala (1x 127ml BK, 3x 70ml CMY) + Extra Black |
| Tava iesire hartie standard | 30 pagini |
| Formate suportate | A4 (21.0×29.7 cm), A5 (14.8×21.0 cm), A6 (10.5×14.8 cm), Letter, B5, B6, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), C6 (Envelope), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Capacitate ADF imprimare | 30 pagini |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/acWi-Fi Direct |
| Ecran LCD: | Color, Touchscreen, Diagonal: 6.1 cm |
| Alimentare | 100 V – 240 V50 Hz – 60 Hz |
| Putere Consumata | 15 Watt (standalone copying, ISO/IEC 24712 pattern)0.7 Watt (sleep mode)7.4 Watt (Ready)0.1 Watt (Power off) |
| Cabluri | Cablu alimentare inclus! |
| Conectivitate | USB + LAN + WIFI |
| Rezolutie de scanare | 1200 x 2400 dpi |
| Greutate mediu printare | 64 – 300g/m² |
| Greutate | 7,3 kg |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.