Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6370, dimensiune A4 (Printare,Copiere, Scanare), printare borderless, viteza 35ppm alb-negru, 23ppm color, rezolutie 4800×1200 dpi, alimentare hartie 250 coli,ADF 30 coli, duplex automat ,scanner CIS rezolutie 1200×2400, consumabile: (black 8.5k pagini, color 6.5k pagini), C13T03V64A, C13T03V14A, C13T03V24A, C13T03V34A, C13T03V44A, Cartus mentenanta C13T04D100.
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6370, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
22 în stoc
2.247,99 lei
22 în stoc
| MF-Format | A4 |
|---|---|
| Color-or-Mono | Color |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex | Automatic |
| Fax | No |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Format | A4 |
| Volum lunar imprimare | 5001- 10.000 pagini |
| Conectivitate | USB + LAN |
| Display | N/A |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| USB Port | Nu |
| USB 2.0 | 1 |
| Mod tiparire | Color |
| Zoom copiere | 25 – 400 % |
| Tehnologie de printare | Inkjet CISS |
| ADF | Da |
| Duplex imprimare | Auto |
| Copiere multipla | Pana la 99 copii |
| Duplex scanare | Da |
| Cabluri | Cablu de alimentare |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanare |
| Prima pagina | 8.5 secunde (monocrom)13.5 secunde (color) |
| Viteza de printare monocrom | Simplex: 35 ppmDuplex: 7 ppm |
| Viteza de printare color | Simplex: 23 ppmDuplex: 5 ppm |
| Rezolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Printare fara margini | 0 mm sus, 0 mm dreapta, 0 mm jos, 0 mm stânga (Oriunde este definită marginea. Altfel 3 mm sus, stânga, dreapta, jos.) |
| Printare Cloud si mobila | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver), Epson Connect (Email Print, Scan-to-Cloud) |
| Viteza de copiere monocrom | Simplex: 11.5 cpmDuplex: 6 cpm |
| Viteza de copiere color | Simplex: 5.7 cpmDuplex: 3 cpm |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Duplex copiere | Da |
| TIp scanner: | Contact image sensor (CIS) cu suport plat si ADF |
| Viteza de scanare mocrom | Simplex: 5 ppmDuplex: 3.5 ppm |
| Viteza de scanare color | Simplex: 5 ppmDuplex: 3.5 ppm |
| Formate fisiere scanate | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Scanare către multi TIFF, PDF, PNG |
| Consumabile incluse | 1 set de cerneluri (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY) |
| Tip consumabil | Cerneală tip pigment |
| Capacitate cartus | Cerneala Epson 101 Black C13T03V14A – 8500 paginiCerneala Epson 101 Cyan C13T03V24A – 6500 paginiCerneala Epson 101 Magenta C13T03V34A – 6500 paginiCerneala Epson 101 Yellow C13T03V44A – 6500 pagini |
| Tip mediu printare | Hârtie obişnuită |
| Greutate mediu printare | 64 – 300 g/m² |
| Formate suportate | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), Letter, B5, B6, No. 10 (plic), DL (plic), C6 (plic), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Capacitate ADF imprimare | 30 de coli |
| Retea | Da |
| Wireless | IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Ecran LCD: | Color, Diagonală: 6.1 cm |
| Alimentare | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Putere Consumata | 15 Waţi (copiere independentă)0,6 Waţi (mod repaus)6,9 Waţi Ready0,1 Waţi (opriţi) |
| Dimensiuni echipament | 375 x 347 x 240 mm |
| Greutate | 7.2 kg |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare1 set de cerneluri (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY)Certificat de garanţieGhid de configurare rapidă |
| Rezolutie de scanare | 1200 x 2400 dpi |
| Alimentare hartie standard | 250 Coli |
| Tava iesire hartie standard | 30 coli |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.