“Multifunctional inkjet color CISS Canon PIXMA G3470 White, dimensiune A4
(Printare, Copiere, Scanare), viteza imprimare 11ipm alb-negru, 6ipm color,
rezolutie printare 4800×1200 dpi, imprimare fara margini, alimentare
hartie 100 coli, scanner CIS rezolutie 600×1200 dpi, copiere multipla 99
copii, Zoom 25 – 400% (in 1% increments),copiere fara margini, Dot
LCD 3.4 cm, interfata: USB Hi-Speed, WI-FI consumabile:GI-41 4528C001AA, 4543C001AA, 4544C001AA, 4545C001AA.”
"Multifunctional inkjet color CISS Canon PIXMA G3470 White, dimensiune A4(Printare,
2 în stoc
1.205,99 lei
2 în stoc
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Greutate | 6 kg |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Security algorithms | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Print technology | Inkjet |
| Duplex copying | No |
| Duplex scanning | No |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Faxing | No |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Borderless printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex functions | |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.15 kWh/week |
| Total input capacity | 100 sheets |
| Scan to | Cloud |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Economical printing | Yes |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| N-in-1 copy function | Yes |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| Input colour depth | 16 bit |
| Output colour depth | 8 bit |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Ink tank system | Yes |
| Paper tray media weight | 64 – 105 g/m² |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL |
| Custom media width | 55 – 216 mm |
| Custom media length | 89 – 1200 mm |
| Power consumption (copying) | 16 W |
| Duplex printing mode | Manual |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 11 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 6 ppm |
| Maximum print size | 216 x 1200 mm |
| Borderless printing media sizes | 10×15, 13×18, 20×25, A4, Letter |
| Internal memory | 0 MB |
| Maximum internal memory | 0 MB |
| Included cartridge capacity (black) | 8100 pages |
| Bundled software | IJ Printer Assistant Tool |
| MF-Format | A4 |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Nu |
| Duplex | Nu |
| Fax | Nu |
| Display | Da |
| Viteza imprimare | < 20 ppm |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| USB Port | Da |
| Format | A4 |
| Volum lunar imprimare | max. 5000 pagini |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Direct printing | Yes |
| Cables included | AC |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Country of origin | Vietnam |
| Height | 268 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package depth | 499 mm |
| Weight | 6 kg |
| Package height | 277 mm |
| USB connector | USB Type-B |
| Width | 416 mm |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Package width | 494 mm |
| Depth | 55.7 mm |
| Mod tiparire | Color |
| Zoom copiere | 25 – 400 % |
| Tehnologie de printare | Inkjet CISS |
| Rezolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Alimentare hartie standard | 100 coli |
| USB 2.0 | Da |
| Conectivitate | USB + WIFI |
| Photo paper sizes (imperial) | 18×22 |
| Wireless | 802.11 b/g/n |
| Cabluri | Pachetul nu contine cablu USB! |
| Rezolutie de scanare | 600 x 1200 dpi |
| Functii disponibile | PrintareCopiereScanare |
| Sistem de operare | Windows 7 SP1, 8.1, 10, 11, Server 2008 R2 SP1, Server 2012 R2, Server 2016, Server 2019, Server 2022Mac OS X 10.14.6 – macOS 12Chrome OSiOS, Android |
| Viteza de printare monocrom | 11 ipm |
| Viteza de printare color | 6 ipm |
| Printare fara margini | Da (A4, B5, LTR, 4 |
| Altele | Calitatea copierii: 3 niveluri (Economica, Standard, Ridicata)Reglare intensitate: 9 pozitii, reglare automata (copiere AE) |
| Viteza de copiere color | 3.2 ipm |
| Copiere multipla | 1 – 99 |
| Functii copiator | Functii de copiere: Copiere documente, copiere fotografii, copiere fara margini, copiere 2 pe 1 si 4 pe 1, copiere cu stergerea cadrelor, copiere carti de identitate |
| TIp scanner: | Flatbed |
| Viteza de scanare mocrom | 1.5 ms / linie (300 dpi) |
| Viteza de scanare color | 3.5 ms / linie (300 dpi) |
| Adancime de culoare | Intrare: 16 bit, Iesire: 8 bit |
| Consumabile incluse | Pachetul contine cartuse starter |
| Tip consumabil | Cartuse cerneala |
| Capacitate cartus | Cartus GI-41PGBK Black (135 ml)Cartus GI-41C Cyan (70 ml)Cartus GI-41M Magenta (70 ml)Cartus GI-41Y Yellow (70 ml)Cartus de intretinere MC-G04 |
| Greutate mediu printare | Hartie simpla 64 – 105 g/m²Hartie speciala Canon pana la 265 g/m² (hartie fotografica lucioasa superioara II) |
| Formate suportate | A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, Executive (184,2 mm x 266,7 mm), Legal (215 mm x 345 mm), 4 |
| Ecran LCD: | LCD Monocrom, 3.4 cm |
| Putere Consumata | 16 W |
| Nivel zgomot | 48.5 dB (A) |
| Dimensiuni echipament | Cu tavile retrase: 416 x 337 x 177 mmCu tavile extinse: 416 x 557 x 268 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.