CANON PIXMA TS3750I BK A4 COLOR INKJET MFP, Format A4, Functii:( imprimare, copiere, scanare), Rezolutie: Pana la 48001 x 1200 dpi, 2 cartuse (negru si color), Viteza imprimare mono: 7.7 ipm, Color-4.0 ipm, Alimentare hartie: 60 coli, Scaner cu suport plat CIS, Rezolutie scanare: 600 x 1200, Copiere multipla – 20 copii max, Zoom: 25 – 400 %, LCD mono 3.7cm, Interfata: USB, WI-FI, Dimensiuni: 435 x 327 x 145 mm, 4kg, Consumabile: PG-575i (negru), CL-576i (color), PG-575, PG-575XL (negru), CL-576, CL-576XL (color).
CANON PIXMA TS3750I BK A4 COLOR INKJET MFP, Format A4,
Stoc epuizat
398,99 lei
Stoc epuizat
| Duplex imprimare | Manual |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Colour display | No |
| Viteza imprimare | < 20 ppm |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Display | Da |
| USB Port | Da |
| Print technology | Inkjet |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Faxing | No |
| Duplex functions | Not supported |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter |
| Market positioning | Home & office |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Borderless printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Paper tray media types | Photo paper, Plain paper |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Scan to | Cloud |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Duplex printing mode | Manual |
| Maximum number of copies | 20 copies |
| Total input capacity | 60 sheets |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Photo paper sizes | 10×15,13×18,13×13 |
| Borderless printing media sizes | 10×15, 13×18, 13×13 |
| Custom media length | 127 – 676 mm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 7.7 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 4 ipm |
| Number of print cartridges | 2 |
| Sound pressure level (printing) | 48 dB |
| Power consumption (copying) | 9 W |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| MF-Format | A4 |
| Custom media width | 85 – 215.9 mm |
| Security algorithms | WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Nu |
| Duplex | Nu |
| Fax | Nu |
| Volum lunar imprimare | max. 5000 pagini |
| Format | A4 |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Cables included | AC |
| Built-in display | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Weight | 4 kg |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Depth | 327 mm |
| USB connector | USB Type-B |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS, iPadOS |
| Display diagonal | 38.1 cm (15) |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Height | 14.5 mm |
| Width | 43.5 mm |
| Tehnologie de printare | Inkjet |
| Mod tiparire | Color |
| Zoom copiere | 25 – 400 % |
| Alimentare | 100-240V50/60Hz |
| Retea | Da |
| Greutate | 4 kg |
| Conectivitate | USB + WIFI |
| Rezolutie de scanare | 600 x 1200 dpi |
| Wireless | IEEE802.11 b/g/n |
| Functii disponibile | Print, Copy, Scan |
| Sistem de operare | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Viteza de printare monocrom | 7.7 ppm |
| Rezolutie la printare monocrom | 48001 x 1200 dpi |
| Printare fara margini | Da, 13x18cm, 10x15cm, 13x13cm |
| Printare Cloud si mobila | Canon PRINT app Easy-PhotoPrint Editor Creative Park app Cloud Link Canon Print Service Plugin (Android) AirPrint Access Point Mode WLAN PictBridge Mopria (Android) |
| Viteza de copiere monocrom | 3.0 cpm |
| Viteza de copiere color | 3.0 cpm |
| Copiere multipla | 20 copies |
| Functii copiator | Document copy, Borderless copy |
| Altele | Dimensiune document: 216 x 297 mm |
| TIp scanner: | CIS flatbed photo and document scanner |
| Suprafata maxima scanare | 216 x 297 mm |
| Consumabile incluse | 2 FINE Cartridges (Black and Colour) |
| Tip consumabil | Toner |
| Capacitate cartus | PG-575i Black (100pag)CL-576i Colour (100pag)PG-575, PG-575XL Black (400pagini)CL-576, CL-576XL Colour (300 pagini) |
| Alimentare hartie standard | 60 coli |
| Greutate mediu printare | Plain paper: 64 – 105 g/m² Canon photo paper: up to 275 g/m² |
| Formate suportate | Plain paper: A4, A5, B5, Letter, Legal Photo paper: 13x18cm, 10x15cm, 13x13cmCustom size: width 89 mm – 215.9 mm, length 127 mm – 676 mm |
| USB 3.0 | USB-B port |
| Ecran LCD: | 3.7cm LCD segment mono |
| Nivel zgomot | 48.0 dB(A) |
| Dimensiuni echipament | 435 x 327 x 145 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.