Mouse A4tech cu fir, optic, OP-620D-U1, 800dpi, negru, USB
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Material | Plastic |
| Rezoluție Mouse | ≤1000dpi |
| Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| USB required | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Buttons quantity | 3 |
| Interfata | USB |
| Rezolutie | Sub 1000 dpi |
| Numar butoane | Sub 3 butoane |
| Tehnologie | Cu fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Negru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Form factor | Right-hand |
| Purpose | Office |
| Retractable cable | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll | Yes |
| Recommended usage | PC |
| Customizable weight | No |
| Keypad integrated | No |
| Movement resolution | 800 DPI |
| Button functions | On |
| Additional accessories | N |
| Product colour | Black |
| Package type | Box |
| Power source | Cable |
| LED indicators | No |
| Compatible operating systems | Windows98/ME/2000/XP/2003/MCE2005/Vista |
| Depth (imperial) | 11.9 cm (4.68) |
| Height (imperial) | 3.53 cm (1.39) |
| Width (imperial) | 6.3 cm (2.48) |
| Weight (imperial) | 0.0862 kg (0.19 lbs) |
| Producator | A4TECH |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.