Monitor ViewSonic 34″ VA3456-MHDJ, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86.4, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 420 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.72, Colours: 1.07B, Speakers: 2x3W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -4° ~ 20°, HAS: 100mm, Swivel: 360°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor ViewSonic 34" VA3456-MHDJ
Producator:
Viewsonic
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.718,99 lei
Stoc epuizat
| Pallet gross width | 121.9 cm |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| AC (power) in | Yes |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Pixel Pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Digital horizontal frequency | 15 – 120 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 76 Hz |
| Tilt angle range | -4 – 20° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 401359 |
| Width (with stand) | 817 mm |
| Depth (with stand) | 201 mm |
| Height (with stand) | 513.3 mm |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Width (without stand) | 817 mm |
| Weight (without stand) | 6.8 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Pallet gross height | 2.21 m |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 460 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Power consumption (max) | 45 W |
| Package width | 900 mm |
| Package weight | 11.6 kg |
| Power consumption (typical) | 4.3 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Weight | 92 kg |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.