Monitor ViewSonic 27″ VG2756-4K, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.6, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.77, Colours: 1.07B, Speakers: 2x2W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 40°, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: 120°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB A 3.2/x1 USB B 3.2, USB-C: x1 USB C 3.2 (DP Alt Mode), USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor ViewSonic 27" VG2756-4K
Producator:
Viewsonic
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.524,98 lei
Stoc epuizat
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Pallet gross width | 120 cm |
| RMS rated power | 2 W |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Depth (with stand) | 202 mm |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| Digital horizontal frequency | 15 – 150 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 75 Hz |
| Swivel angle range | 120 – 120° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1255097 |
| Height (with stand) | 406 mm |
| Weight (without stand) | 5.1 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Tilt angle range | -5 – 40° |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.07 m |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package weight | 1.07 kg |
| Package height | 430 mm |
| Power consumption (max) | 70 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Weight | 7.5 kg |
| Package width | 692 mm |
| Package depth | 218 mm |
| Cables included | AC, USB Type-C |
| Power consumption (typical) | 30.7 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.