MONITOR SAMSUNG LS27A400UJUXEN 27 inch, Curvature: FLAT , Panel Type:IPS, Resolution: 1,920 x 1,080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rat e:75Hz,Response time GtG: 5 ms, Brightness: 250 cd/m², Contrast (static): 1000: 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut(NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 72% NTSC, Colours: 16.7M, Adjustability:Tilt: -4.0˚(±2.0˚) ~ 24.0˚(±2.0˚), Height Adjust: 135.0 ± 5.0 mm, Pivot:-2˚(±2.0˚) ~ 92˚(±2.0˚), Swivel: -45.0˚(±2.0˚) ~ 45.0˚(±2.0˚),Connectivity: 1xHDMI 1.4, 2x USB 3.0/2x USB 2.0/1x USB-C(65W),1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 100×100
Monitoare LED
Monitor Samsung 27" LS27A400UJUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.177,99 lei
Stoc epuizat
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Response time | 5 ms |
| USB Type-C | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Game mode | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Height (without stand) | 365.9 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display number of colours | 1.67 billion colours |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Operating system version | Windows10 |
| Pivot angle | -45 – 45° |
| Swivel angle range | -2 – 92° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 848122 |
| Depth (with stand) | 192.9 mm |
| Height (with stand) | 532.9 mm |
| Width (without stand) | 616.6 mm |
| Depth (without stand) | 42.8 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| Power consumption (max) | 120 W |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Package width | 685 mm |
| Package weight | 8.7 kg |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 435 mm |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.