MONITOR SAMSUNG LS24A600NAUXEN 24 inch, Panel Type: IPS, Resolution: 2560×1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 1000 : 1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Colours: 16.7M, Adjustability: Tilt: -2.0˚(±2.0˚) ~ 25.0˚(±2.0˚), Height Adjust: 120.0mm(±5.0mm), Pivot: -2˚(±2.0˚) ~ 92˚(±2.0˚), Swivel: -30.0˚(±2.0˚) ~ 30.0˚(±2.0˚), Connectivity: 1xHDMI 1.4, 3x USB 3.0/1x USB 2.0, 1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 75×75
Monitoare LED
Monitor Samsung 24" LS24A600NAUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.702,99 lei
Stoc epuizat
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Display technology | LED |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Market positioning | Professional |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Eco Light Sensor | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Width (with stand) | 542.3 mm |
| Depth (with stand) | 196.4 mm |
| Height (with stand) | 530.8 mm |
| Width (without stand) | 542.3 mm |
| Height (without stand) | 327.1 mm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 4.6 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1447092 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | 12 cm |
| Package height | 176 mm |
| Package depth | 416 mm |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Package weight | 6.3 kg |
| Package width | 616 mm |
| Power consumption (max) | 45 W |
| HD type | Quad HD |
| Cables included | HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Annual energy consumption | 26 kWh |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.