Monitor MSI 21.5″ PRO MP225, Diagonal (inch): 21.5, Diagonal (cm): 54.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1300:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 107.39%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor MSI 21.5" PRO MP225, Diagonal (inch): 21.5, Diagonal (cm):
Producator:
Msi
Disponibilitate:
66 în stoc
520,99 lei 696,98 lei
66 în stoc
| Pivot | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI version | 1.4b |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Supported video modes | 1080p |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Input current | 2.5 A |
| Audio input | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 107.39% |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Swivelling | No |
| Height adjustment | No |
| Display diagonal (metric) | 55 cm |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.