Monitor LG 37.5″ 38WN95CP-W.AEU, Curvature: 2300R, Diagonal (inch): 37.5, Diagonal (cm): 95, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×1600, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3 , Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 10Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~20º, HAS: 100mm, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: Downstream: 2ea/ver3.0, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: 3-pole (Sound Only)
Monitoare LED
Monitor LG 37.5" 38WN95CP-W.AEU
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.049,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| MNT-Screen-Size | 38.X" |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Feet colour | Silver |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Colour gamut | 98% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| RMS rated power | 10 W |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Culoare monitor | Alb |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 3840 x 1600 |
| Display technology | QLED |
| Pixel Pitch | 0.2291 x 0.2291 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range (HDR) 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 106 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1347179 |
| Width (with stand) | 895.4 mm |
| Depth (with stand) | 285 mm |
| Height (with stand) | 583.7 mm |
| Weight (with stand) | 8.32 kg |
| Width (without stand) | 895.4 mm |
| Depth (without stand) | 97.4 mm |
| Height (without stand) | 393.4 mm |
| Weight (without stand) | 6.45 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | No |
| DC-in jack | Yes |
| Product colour | White |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Package type | Box |
| Package depth | 235 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Power consumption (typical) | 80 W |
| HD type | Quad HD |
| Display resolution | 3840 x 1600 pixels |
| Power consumption (max) | 210 W |
| Package weight | 12.3 kg |
| Display diagonal | 96.5 cm (38) |
| Display diagonal (metric) | 95.29 cm |
| Package height | 539 mm |
| Package width | 1058 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |



Nu există recenzii încă.