Monitor LG 34″ 34GN850P-B.AEU, Curvature: 1900R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 160Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3 98% (CIE1976), Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~15º, HDMI: Yes, DisplayPort: x1, AUX: 3-pole (Sound Only)
Monitor LG 34" 34GN850P-B.AEU
Stoc epuizat
5.416,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| Wi-Fi | No |
| Introduction year | 2020 |
| Plug and Play | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| Audio output | Yes |
| DVI port | No |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display surface | Matt |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| PC Audio in | Yes |
| Game mode | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Colour gamut | 98% |
| Number of OSD languages | 18 |
| Weight (with stand) | 7.6 kg |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Built-in KVM switch | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Ecran Curbat: | Da |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Fast charging | No |
| Feet colour | Black |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Luminozitate maximă | 400 cd/m² |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| Refurbished | No |
| Illuminated stand | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| USB Touch port | No |
| OPS module slot | No |
| Stylus included | No |
| Sun hood included | No |
| Screws included | No |
| Manual | No |
| Screen curvature rating | 1900R |
| Aspect ratio | 21:9 |
| DisplayPort cable length | 1.5 m |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Contrast enhancer | Yes |
| HDCP | No |
| Diagonala monitor | 34" |
| Timp de raspuns monitor | 1ms |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 63 kWh |
| Wi-Fi Direct | No |
| Remote control batteries included | No |
| Refresh rate | 160Hz |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Frameless design | Yes |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Remote control included | No |
| Built-in microphone | No |
| Quick start guide | No |
| Package type | Box |
| BLUETOOTH | No |
| Microphone in | No |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 1.15 kg |
| Colour name | Black |
| Package depth | 245 mm |
| Package height | 521 mm |
| Swivelling | No |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Display diagonal (metric) | 86.7 cm |
| Power consumption (typical) | 72 W |
| Remotely operated | No |
| Height (without stand) | 361.6 mm |
| DDC/CI | No |
| Supported video modes | 240p, 360p, 480p, 540p, 720p, 1080p, 1440p |
| Power consumption (max) | 82 W |
| Power consumption (average) | 77 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1364254 |
| Width (with stand) | 819.2 mm |
| Depth (with stand) | 312.2 mm |
| Height (with stand) | 574.1 mm |
| Width (without stand) | 819.2 mm |
| Depth (without stand) | 104.4 mm |
| Package width | 979 mm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair, DAS Mode, Eye Care+ |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.