Monitor LG 26.5″ 27GS95QE-B.AEU, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67.3, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98.5%, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5 ~ 15°, HAS: 110 mm, Pivot: Yes, Swivel: YES, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 26.5" 27GS95QE-B.AEU
Stoc epuizat
6.063,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | No |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Tip panel | OLED |
| Colour gamut | 98.5% |
| Feet colour | Black |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (typical) | 275 cd/m² |
| Illuminated stand | Yes |
| Smart modes | Energy saving |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| Depth (without stand) | 45.3 mm |
| Depth (with stand) | 258 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Audio decoders | DTS Headphone:X |
| Weight (with stand) | 7.35 kg |
| Width (with stand) | 604.4 mm |
| Width (without stand) | 604.4 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1820242 |
| Height (with stand) | 574.4 mm |
| Height (without stand) | 350.6 mm |
| Weight (without stand) | 5.05 kg |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Timp de raspuns monitor | Sub 1 ms |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.1 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package depth | 181 mm |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Display diagonal (metric) | 67.32 cm |
| Power consumption (max) | 72 W |
| Package width | 808 mm |
| Package height | 532 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| HD type | Quad HD |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.