Monitor LG 23.8″ 24GN60R-B.AEU, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.4cm, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920 x 1080, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut Type: sRGB , Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100 x 100 mm, Tilt: -5º~15º, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: 3-pole (Sound Only)
Monitoare LED
Monitor LG 23.8" 24GN60R-B.AEU
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.389,00 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Introduction year | 2022 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Depth (with stand) | 180.5 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Feet colour | Black |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Illuminated stand | No |
| Smart modes | Energy saving |
| Weight (with stand) | 3.94 kg |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Depth (without stand) | 42.8 mm |
| Audio input | Yes |
| Number of OSD languages | 17 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1312568 |
| Height (with stand) | 408.9 mm |
| Width (with stand) | 540.8 mm |
| Width (without stand) | 540.8 mm |
| Height (without stand) | 323.8 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package depth | 124 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| Power consumption (typical) | 28 W |
| Package height | 384 mm |
| Package weight | 5.22 kg |
| Power consumption (max) | 30.2 W |
| Colour name | Matt Black |
| Package width | 601 mm |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.