Monitor Lenovo ThinkVision P32p-30 31.5″ IPS, UHD (3840×2160), 16:9, Brightness: 350 cd/m², Contrast ratio: 1000:1, Response time: 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode), Dot / Pixel Per Inch: 140 dpi, Color Gamut: 100% sRGB, 95% DCI-P3, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Side Bezel Width: 2 mm, Dimensions with Stand: 599.5×714.2×234.6 mm, Power Comsuption (Typical / Maximum): 29.5W / 193.7W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): 10.1 kg, 60Hz, Camera Modular Camera Support, Modular Speaker Support, , 4x USB 3.2 Gen 1 (1x BC 1.2), 1x USB-B 3.2 Gen 1, 1x Thunderbolt™ 4 In, 1x Thunderbolt 4 Out, 1x DP 1.4, 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M), Color: Raven Black, Base Warranty: 3-year
Monitor Lenovo ThinkVision P32p-30 31.5" IPS, UHD (3840×2160), 16:9,
Stoc epuizat
4.864,99 lei
Stoc epuizat
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | UWQHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Pixel density | 140 ppi |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Height (with stand) | 599.5 mm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AC (power) in | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 11 |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 95% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Feet colour | Black |
| Pixel Pitch | 0.182 x 0.182 mm |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| Width (with stand) | 714.2 mm |
| Depth (with stand) | 234.6 mm |
| Weight (with stand) | 10.1 kg |
| Width (without stand) | 714.2 mm |
| Depth (without stand) | 59.5 mm |
| Height (without stand) | 420.9 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.86 cm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 30.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| DisplayPort out quantity | 0 |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 525 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Colour name | Raven Black |
| Package weight | 1.44 kg |
| Package width | 950 mm |
| Power consumption (typical) | 29.5 W |
| Power consumption (max) | 193.7 W |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-A to USB Type-B |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.