Monitor Dell SE2426HG 23.8″, 60.47 cm, Rezolutie 1920 x 1080 240 Hz, Screen Type: Active matrix TFT LCD, Panel Tehnology: IPS, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate Coating: Anti-glare with hard-coating 3H, Aspect Ratio: 16:9, Pixel / inch: 93 PPI, Contrast Ratio: 1000:1, Viewing Angle: 178°, 178°, Response Time: 0.5 ms GTG (Extreme), 1 ms GTG (Extreme), 3 ms GTG (Super Fast), 5 ms GTG (Fast), Brightness: 300 cd/m2, Color depth: 16.70 million colors, Color Gamut: sRGB 99% (CIE 1931), Adjustability: Tilt -5° to 21°, Cable management, Vesa: 100×100, Conectivity: 1 x DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3) 1920 x 1080 240 Hz, 2 x HDMI 2.1 TMDS (HDCP 2.3) 1920 x 1080 240 Hz, 1 x Headphones-out port (3.5 mm), Diverse: AMD FreeSync Premium, VRR, TUV Rheinland Eye Comfort 3.0, Flicker Free, ComfortView Plus, Game modes FPS/MOBA/RTS/SPORTS/RPG, Security: Security lock slot (Kensington), What’s in the box: Monitor, stand riser, stand base, power cable, HDMI cable 1.80 m, QR card, Safety Environmental and Regulatory Information, Dimensions and Weight: 538.84 x 412.30 x 188.00 mm, 3.36 kg with stand, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell SE2426HG 23.8" 60.47 cm, 1920 x 1080
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
741,98 lei 970,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Cable management | Yes |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Response time | 0.5 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Digital horizontal frequency | 30 – 280 kHz |
| Feet colour | Black |
| Bezel width (side) | 5.9 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| HDCP version | 2.3 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Digital vertical frequency | 48 – 240 Hz |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Width (with stand) | 538.8 mm |
| Width (without stand) | 538.8 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 188 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Timp de raspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| LFD-Screen-Size | 23.x" |
| Height (with stand) | 412.3 mm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Arsenic, Mercury |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 4.88 kg |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Power consumption (max) | 40 W |
| Height (without stand) | 317.1 mm |
| Bezel width (top) | 5.9 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.47 cm |
| Smart modes | FPS, MOBA/RTS, Sports, RPG |
| Weight (with stand) | 3.09 kg |
| Weight (without stand) | 2.72 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.