Monitor Dahua 24″ DHI-LM24-P301A, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 6ms, Brightness (max): 320 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: +20° ~ -5°, HAS: 125mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB-C: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor Dahua 24" DHI-LM24-P301A
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.756,99 lei
Stoc epuizat
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Ecran Curbat: | Da |
| AC (power) in | Yes |
| Colour gamut | 98% |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Input current | 2 A |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m² |
| Timp de raspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Adobe RGB coverage | 93% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1363937 |
| Width (without stand) | 539.6 mm |
| Height (without stand) | 324.5 mm |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pixel Pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 130 W |
| Package weight | 7.25 kg |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 127 mm |
| Package width | 779 mm |
| Package height | 397 mm |
| Power consumption (typical) | 2.7 W |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.