Monitor Dahua 23.8″ DHI-LM24-B201A, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1
Monitoare LED
Monitor Dahua 23.8" DHI-LM24-B201A
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
850,99 lei
Stoc epuizat
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Weight (with stand) | 4.8 kg |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height (with stand) | 320 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1752148 |
| Depth (with stand) | 60.3 mm |
| Bezel width (side) | 3.7 mm |
| Bezel width (top) | 3.7 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.5 cm |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package weight | 6.8 kg |
| Package depth | 156 mm |
| Package width | 621 mm |
| Package height | 467 mm |
| Certification | CE/FCC CTO |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.