Monitoare LED
Monitor Asus 15.6" MB16ACV, Diagonal (inch): 15.6, Diagonal (cm): 39.6,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
6 în stoc
1.342,99 lei 2.193,98 lei
6 în stoc
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | No |
| Tech-3D | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 800:1 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| USB Type-C | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Screen shape | Flat |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| VESA mounting | No |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399648 |
| Width (with stand) | 357.9 mm |
| Depth (with stand) | 10.5 mm |
| Height (with stand) | 224.8 mm |
| Weight (with stand) | 830 g |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| HDMI | Nu |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HD type | Full HD |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 2.7 kg |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Package height | 283 mm |
| Package depth | 82 mm |
| Package width | 433 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.