Monitor Aoc 34″ AG346UCD, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: QD-OLED, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 175Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 1000 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99.3%, Colours: 1.07B, Speakers: 8Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+25, HAS: 130mm, Swivel: -30/30, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x3 USB-A 3.2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Aoc 34" AG346UCD, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
5 în stoc
5.373,99 lei 5.752,99 lei
5 în stoc
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Display brightness (typical) | 1000 cd/m² |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Tip panel | OLED |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Pixel density | 109.68 ppi |
| Response time | 0.03 ms |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Input current | 2.5 A |
| Maximum refresh rate | 175 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2315 x 0.2315 mm |
| sRGB coverage (typical) | 139.1% |
| Digital vertical frequency | 48 – 240 Hz |
| Swivel angle range | -16 – 16° |
| Weight (with stand) | 10.8 kg |
| Viewable size, vertical | 33.7 cm |
| Contrast ratio (typical) | 150000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| RMS rated power | 1.6 W |
| Adobe RGB coverage | 97.8% |
| DCI-P3 coverage | 99.3% |
| Height (with stand) | 551.2 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Timp de raspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Viewable size, horizontal | 80.1 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 385 kHz |
| Haze rate | 35% |
| Colour gamut standard | DCI-P3, sRGB |
| Width (with stand) | 811.7 mm |
| Depth (with stand) | 294.3 mm |
| Width (without stand) | 811.7 mm |
| Depth (without stand) | 130.2 mm |
| Height (without stand) | 361.2 mm |
| Weight (without stand) | 7.65 kg |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display technology | QD-OLED |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Black, Grey |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HD type | Wide Quad HD |
| Package depth | 226 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 14.2 kg |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package width | 930 mm |
| Package height | 470 mm |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Power consumption (typical) | 100 W |
| Compliance certificates | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, KCC, RoHS |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Cables included | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 175 Hz |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.