Monitor 15.6″ ASUS MB16AHP, ZenScreen GO, Portable Monitor, IPS, 16:9 ,FHD 1920*1080, non-glare, 5 ms, 178/178, 250 cd/m2, 700:1, Flicker free,Low BlueLight, boxe 2*1W, USB Type-C, micro HDMI, cabluri USB/ HDMIincluse, ZenScreen pen, culoare argintiu+ negru
Monitoare LED
Monitor 15.6" ASUS MB16AHP, ZenScreen GO, Portable Monitor, IPS, 16:9
Producator:
Asus
Disponibilitate:
7 în stoc
2.855,00 lei
7 în stoc
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | Business |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0.179 x 0.179 mm |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| RMS rated power | 2 W |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| USB Type-C | Da |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| G-Sync | Da |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | No |
| Viewable size, horizontal | 34.4 cm |
| Viewable size, vertical | 19.4 cm |
| Display brightness (typical) | 220 cd/m² |
| Width (with stand) | 359.7 mm |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| Depth (with stand) | 9 mm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
| Destinat pentru: | Consumer |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Weight (with stand) | 860 g |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 305 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package weight | 3.1 kg |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Height adjustment | No |
| 3D | No |
| Package width | 485 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 800:1 |
| Height (with stand) | 227.4 mm |
| Cables included | Micro-HDMI to HDMI, USB Type-C |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.