GIGABYTE G34WQC A Gaming Monitor 34″
Monitoare LED
GIGABYTE G34WQC A Gaming Monitor 34"
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.673,00 lei
Stoc epuizat
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Gama monitor | noLFD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Montare VESA | Nu |
| Flicker-free technology | Yes |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Input current | 2 A |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Colour gamut | 90% |
| Weight (with stand) | 8.4 kg |
| Depth (with stand) | 234.8 mm |
| Width (with stand) | 808.9 mm |
| Height (with stand) | 488.8 mm |
| Width (without stand) | 808.9 mm |
| Depth (without stand) | 114.5 mm |
| Height (without stand) | 363.4 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 424624 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 12.1 kg |
| Swivelling | No |
| Package height | 272 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Power consumption (typical) | 80 W |
| Package depth | 563 mm |
| Package width | 938 mm |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.