USB Flash Drive ADATA 64GB, UV150, USB3.2, Negru
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Adata UV150, 64Gb, USB 3.2, negru
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
48,99 lei 92,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Interfata USB | USB 3.2 |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Form factor | Cap |
| UFD-Interface | USB-3.0 |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Capacity | 64 GB |
| Width | 18 mm |
| Weight | 9 g |
| Height | 11 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Certification | CE, FCC, VCCI, BSMI |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.