Memorie Corsair Vengeance 16GB, DDR5, 5200MHz
Memorii RAM Desktop
Memorie Corsair Vengeance 16GB, DDR5, 5200MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
9 în stoc
1.925,99 lei 3.461,99 lei
9 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| Kit | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip: | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Radiator | Nu |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Latenta | N/A |
| Weight | 130 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.