Switch Lindy 8×8 HDMI 18G Matrix latime de banda suportata 18Gbps, rezolutie 3840×2160@60Hz 4:4:4 8bit HDCP Support: 2.2, negru
Media convertoare
Switch Lindy 8×8 HDMI 18G Matrix latime de banda suportata
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
32.353,98 lei
Stoc epuizat
| MC-Standard | FastEthernet |
|---|---|
| MC-Type | Single mode |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HDCP | Yes |
| Video port type | HDMI |
| HDMI | Da |
| RJ-45 | Da |
| Video ports quantity | 16 |
| Video out | 8x HDMI |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Weight | 5 kg |
| Width | 430 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| AC input voltage | 110 – 240 V |
| Depth | 300 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 8 |
| Height | 44 mm |
| Power consumption (typical) | 100 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 50% |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.