“14-Slot Media Converter Chassis SPEC: 14-Slot, Rackmount FEATURE: Redundant Power Supply, Compatible with TP-Link’s Media Converter (5VDC Input)”
Media convertoare
"14-Slot Media Converter Chassis SPEC: 14-Slot, Rackmount FEATURE: Redundant Power
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.807,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Output voltage | 5 V |
| Rack mounting | Yes |
| Output current | 0.6 A |
| Rack capacity | 2U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| HDMI | Nu |
| RJ-45 | Nu |
| Dimensions (WxDxH) | 482 x 309 x 86 mm |
| Product colour | Black |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Height | 86 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Package height | 170 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Width | 482 mm |
| Package depth | 585 mm |
| Package width | 455 mm |
| Depth | 309 mm |
| Package weight | 5.98 kg |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |


Nu există recenzii încă.