KIT wireless GENIUS, tastatura wireless 104 taste (multimedia) + mouse wireless 1200dpi, 3 butoane, BT5.3 + 2.4G, USB, negru
Kit mouse tastatura
Kit wireless Genius, tastatura wireless 104 taste (multimedia) + mouse
Producator:
Genius
Disponibilitate:
20 în stoc
210,00 lei 215,99 lei
20 în stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Kit | Da |
| Rezolutie | 1200 dpi |
| Ambidextru | Da |
| Multimedia-KB | No |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wireless |
| Taste multimedia | Da |
| Culoare | Negru |
| Kit-Interface | USB |
| Utilizare | Home & Office |
| Tastatura numerica: | Da |
| Layout tastatura | English |
| Recomandat | Multimedia |
| Format | Standard |
| Butoane | 3 |
| Rotite scroll | 1 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Tip Kit | Kit Tastatura + Mouse |
| Numar taste | 104 |
| Tehnologie | Optic |
| Tip: | Fara fir |
| Taste speciale | 12 taste multimedia |
| Iluminata | Nu |
| Interfata tastatura | USBBluetooth 5.3 |
| Dimensiuni | 100 × 62.8 × 39.8 mm |
| Greutate | 53 g |
| Interfata | USBBluetooth 5.3 |
| Producator | GENIUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.