| Tip | Standard |
| Interfata mouse | USB Wireless |
| Interfata tastatura | USB Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Kit | Da |
| Culoare | Negru |
| Interfata receiver | USB |
| Taste programabile/Hotkeys | Mute Volum |
| Greutate (g) | 0.4 0.091 |
| Altele | Mouse optic DPI ajustabil 2.4 GHz |
| Dimensiune (mm) | 43.3 x 3.4 x 12.3 cm |
Kit mouse tastatura
Kit tastatura si mouse Dell Pro KM5221W, wireless, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
66 în stoc
269,99 lei 362,00 lei
66 în stoc
| Linux operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Kit | Nu |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Connectivity technology | Wireless |
| Mouse included | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Programmable hot keys | Yes |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Ambidextru | Nu |
| Device interface | RF Wireless |
| Scroll | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Keyboard battery type | AAA |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Hot keys | Yes |
| Recommended usage | Office |
| Number of hot keys | 12 |
| Mouse battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Tastatura Mecanica | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wireless |
| Interfata | Wireless |
| Taste multimedia | Da |
| Culoare | Negru |
| Other operating systems supported | ChromeOS, DOS |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 433 x 123 x 34 mm |
| Keyboard weight | 400 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 115.51 x 61.96 x 38.14 mm |
| Mouse weight | 91.8 g |
| Tastatura numerica: | N/A |
| Utilizare | Home & Office |
| Tip Kit | Tastatura + Mouse |
| Recomandat | Home/Office |
| Butoane | 3 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Tip: | Fara fir |
| Format | Slim |
| Switch | Membrana |
| Porturi aditionale | Nu |
| Palm rest | Nu |
| Sisteme de operare suportate | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Raza de actiune | 10 metri |
| Taste speciale | 12 taste programabile F1-F123 Multimedia Keys ( Vol+, Vol-, Speaker Mute) |
| Layout tastatura | QWERTY |
| Greutate | 65 g |
| Rotite scroll | 1 programabil |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.