Incarcator auto Xiaomi Roidmi 3S, 2xUSB, incarcare rapida, Bluetooth 4.2, Negru
Incarcatoare telefoane
Incarcator auto Xiaomi Roidmi 3S, 2xUSB, incarcare rapida, Bluetooth 4.2,
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
120,99 lei
Stoc epuizat
| Card reader integrated | No |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-A |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Output voltage | 5 V |
| Port 2 output current | 2.4 A |
| Supported radio bands | FM |
| Apple docking | No |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Maximum power | N/A |
| Tip: | Auto |
| Numar Porturi | 2 |
| Tuner type | Analog |
| DC input voltage | 12 – 24 V |
| Integrated clock | No |
| Device interface | Cigar lighter |
| Built-in display | No |
| Power source type | Cigar lighter |
| Width | 25 mm |
| Height | 53 mm |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Depth | 25 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.