Dell 130W 7.4mm AC Adapter 3-pin EUR KIT, Product Colour: Black, Brand Compatibility: DELL, Compatibility: Alienware Alpha ASM-R2, Latitude 5401, Latitude 5501, Latitude E5270, Latitude E5470, Latitude E5570, OptiPlex 7010 Micro Plus, OptiPlex 7410 All-in-One 35W, Precision 3510, Precision 3520, Precision 3541, Output Power: 130 W, Power Supply Type: Indoor, Purpose: Laptop, Cables Included: AC, Quantity per Pack: 1 pc(s), Cable Length: 2 m
Incarcatoare laptop
Dell 130W 7.4mm AC Adapter 3-pin EUR KIT, Product Colour:
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
374,99 lei
Stoc epuizat
| Purpose | Laptop |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Adapter-Power | 130W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | N/A |
| Output power | 130 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | AC |
| Height | 154.7 mm |
| Cable length | 2 m |
| Brand compatibility | Dell |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 254 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.