Imprimanta foto Canon Zoemini S2, 2 in 1 camera foto + imprimanta foto, tehnologie ZINK (zero ink) Viteza: 50 secunde pe poza, Rezolutie printare 314 X 600 dpi, Camera 8 megapixeli, blitz integrat, Bluetooth, NFC, compatibilitate IOS si Android, format poze: JPG, slot microSD (max256gb), baterie 700mAh, durata baterie: 25 tipariri, dimensiuni: 121 x 80.3 x 22.4 mm, culoare: Teal, greutate: 188g, capacitate 10 coli 5.08 x 7.62 cm.
Imprimante termice
Imprimanta foto Canon Zoemini S2, 2 in 1 camera foto
Producator:
Canon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.141,99 lei
Stoc epuizat
| USB Port | Yes |
|---|---|
| USB connector type | Micro-USB |
| Reset button | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery capacity | 700 mAh |
| Borderless printing | Yes |
| Photo paper | Yes |
| Photo paper sizes (imperial) | 2×3 |
| Printing time (min) | 50 s |
| Printing time (max) | 50 s |
| Printing method | Zink |
| Maximum resolution | 314 x 600 DPI |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Selfie mirror | Yes |
| Flash range | 0.5 – 1 m |
| Remote shutter | Yes |
| Photo paper storage temperature (T-T) | 0 – 25 °C |
| Photo paper storage relative humidity (H-H) | 40 – 55% |
| Rezolutie maxima | 314 x 600 DPI |
| Wi-Fi | Nu |
| NFC | Da |
| Culoare | Alte culori |
| ISO sensitivity (min) | 100 |
| BLUETOOTH | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Self-timer | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Depth | 224 mm |
| Built-in display | No |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Width | 121 mm |
| LED indicators | Yes |
| Weight | 188 g |
| Rechargeable battery | Yes |
| White balance | Auto |
| Auto power off | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Mobile app support | Yes |
| Product colour | Teal |
| Megapixel (approx.) | 8 MP |
| Built-in flash | Yes |
| ISO sensitivity (max) | 1600 |
| Maximum focal length (35mm film equiv) | 25.7 mm |
| Minimum aperture number | 2.2 |
| Light exposure modes | Auto |
| Self-timer delay | 3,5,10 s |
| Mobile operating systems supported | Android 6.0, iOS 12 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 70% |
| Height | 80.3 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.