Imprimanta laser monocrom Xerox B620V_DN, Viteza Până la 65/61 ppm Letter/A4,Procesor:Quad Core de 1,2 GHz, Memorie 2 GB memorie sistem/Unitate hard disk 32 GB eMMC/Opțional: HDD 500+ GB, Conectivitate Ethernet 10/100/1000 Base-T, imprimare directă la viteză mare de la USB 2.0, NFC; Opțional: Wi-Fi®/Wi-Fi® Direct cu adaptor de rețea wireless Xerox, Rezolutie 1.200 x 1.200 dpi, Alimentare standard tava manuala de 100 coli si tava 550 coli, tava iesire 550 coli, Volum maxim 300000 coli pe luna
Imprimanta laser monocrom Xerox B620V_DN, Viteza Până la 65/61 ppm
Stoc epuizat
6.959,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Power consumption (off) | 1.6 W |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Processor cores | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Processor frequency | 1.2 GHz |
| Colour | No |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Storage media | eMMC |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Web-based management | Yes |
| Colour display | Yes |
| Languages support | Multi |
| Bidirectional | Yes |
| Printing colours | Black |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Duplex printing | Yes |
| Total number of input trays | 2 |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Print technology | Laser |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Sound pressure level (printing) | 56 dB |
| Number of print cartridges | 1 |
| Total output capacity | 550 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Secure printing | Yes |
| Documentation CD | Yes |
| Optional connectivity | Wireless LAN |
| Port USB | Da |
| Display | Da |
| Duplex | Da |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Watermark printing | Yes |
| Booklet printing function | Yes |
| Sustainability certificates | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT |
| Alimentator automat: | Nu |
| Format printare: | A4 |
| N-up printing | 2, 4, 6, 8, 9, 16 |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Total input capacity | 650 sheets |
| Viteza imprimare | 65/61 ppm |
| Volum lunar imprimare | Volum lunar imprimare: 300000 coli |
| Custom media length | 127 – 356 mm |
| Maximum duty cycle | 300000 pages per month |
| Sound power level (printing) | 7.2 dB |
| Custom media width | 76.2 – 216 mm |
| Paper tray media weight | 60 – 176 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 176 g/m² |
| Internal memory | 2 MB |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 65 ppm |
| Page description languages | PCL 5c, PCL 6, PDF, PostScript 3 |
| Embedded web server | Yes |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service, Xerox PrintBack |
| Sound power level (standby) | 32 dB |
| Included cartridge capacity (black) | 10000 pages |
| Current rating | 5.3 A |
| Number of PostScript fonts | 173 |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 39 ppm |
| Warm-up time | 114 s |
| Warm-up time (from sleep mode) | 2.7 s |
| Time to first page (black, normal) | 4 s |
| Printer fonts | PCL, PostScript, Scalable |
| Number of scalable fonts | 93 |
| Maximum input capacity | 650 sheets |
| Security algorithms | 256-bit AES, FIPS 140-3, IPPS, SNMPv3, TLS |
| Power consumption (printing) | 551 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.9 kWh/week |
| Online services supported | Dropbox, Google Drive, OneDrive |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Built-in processor | Yes |
| Software CD | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Cables included | AC |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 12.7 cm (5) |
| USB connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Country of origin | China |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 80% |
| Product colour | Grey, White |
| Weight | 2.54 kg |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32 °C |
| Package width | 550 mm |
| Package height | 565 mm |
| Width | 428 mm |
| Depth | 510 mm |
| Height | 44.5 mm |
| Control type | Buttons, Touch |
| Power consumption (max) | 789 W |
| Power consumption (standby) | 20 W |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Package depth | 650 mm |
| Package weight | 31 kg |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.