Imprimanta laser monocrom Xerox B410V_DN, Viteaza Până la 50/47 ppm Letter/A4,Procesor 1 GHz Dual-Core,Momorie 1 GB RAM/8 GB eMMC/Opțional: HDD 500+ GB, Interfata:USB de mare viteză 2.0 (tip A), USB de mare viteză (tip B) Gigabit Ethernet/Opțional: Adaptor de rețea wireless (802.11 b/g/n/ac), Rezolutie 1.200 x 1.200 dpi, calitate culoare de 2.400 , Limbaje:Emulare PostScript® 3, Emulare PCL® 6, Emulare PCL 5, Emulare PDF v1.7, Imagine directă,Tava manuala de 100 coli + tava alimentare 550 coli, Consumabile: 006R04728, 006R04729, 006R04730, 013R00702. Accesorii: 097N02469, 097S05244, 097N02470, 097N02467
Imprimanta laser monocrom Xerox B410V_DN, Viteaza Până la 50/47 ppm
Stoc epuizat
4.017,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Storage media | eMMC |
| Colour | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Internal memory | 1024 MB |
| Colour display | Yes |
| Printing colours | Black |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Total number of input trays | 2 |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Print technology | Laser |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Sound pressure level (printing) | 56 dB |
| Number of print cartridges | 1 |
| Recommended duty cycle | 0 – 20000 pages per month |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Time to first page (black, normal) | 5.4 s |
| Secure printing | Yes |
| Total output capacity | 250 sheets |
| Print resolution black | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum print size | 216 x 356 mm |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Documentation CD | Yes |
| Optional connectivity | Wireless LAN |
| Port USB | Da |
| Display | Da |
| Duplex | Da |
| Paper tray media weight | 60 – 120 g/m² |
| Sound pressure level (duplex printing) | 55 dB |
| Watermark printing | Yes |
| Booklet printing function | Yes |
| Number of bitmap fonts | 2 |
| Sustainability certificates | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT |
| Alimentator automat: | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 216 g/m² |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Custom media width | 105 – 216 mm |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 47 ppm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Maximum duty cycle | 175000 pages per month |
| Maximum output capacity | 250 sheets |
| Total input capacity | 650 sheets |
| Power consumption (printing) | 669 W |
| Page description languages | PCL 5, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Print margins (top, bottom, right, left) | 4.2 mm |
| Printer fonts | Bitmap, PCL, PostScript |
| Duplex media weight | 60 – 120 g/m² |
| Security algorithms | FIPS 140-2, TLS |
| Supported network protocols | Y |
| Internal storage capacity | 8 GB |
| Safety guide | Yes |
| Viteza imprimare | 50/47 ppm |
| Volum lunar imprimare | max-50.000pgs |
| Number of PCL fonts | 94 |
| Number of scalable fonts | 163 |
| Custom media length | 148 – 360 mm |
| Sound power level (printing) | 71 dB |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Warm-up time (from sleep mode) | 6.9 s |
| Sound pressure level (quiet mode) | 52 dB |
| Built-in processor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Weight | 1.52 kg |
| Cables included | AC |
| Width | 399 mm |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 10.9 cm (4.3) |
| USB connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Country of origin | China |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 80% |
| Package height | 420 mm |
| Control type | Touch |
| Product colour | Grey, White |
| Package weight | 1.8 kg |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Package depth | 470 mm |
| Package width | 430 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Depth | 373 mm |
| Power consumption (standby) | 7.7 W |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 40 °C |
| Height | 30.8 mm |
| AC input frequency | 47-63 Hz |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.