“Imprimanta laser mono Canoni-SENSYS X 1871P , dimensiune A4,
viteza max 71ppm, rezolutie 1200x1200dpi, procesor: 1.6gHZ X 2, memorie
2Gb, Stocare: 32GB eMM(disponibil 15GB) , alimentare hartie standard:550 coli+100 manual feeder, max-4300 coli,
limbaje de printare: UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3
volum de printare : recomandat 4-20k pagini/luna, max 450k pagini/luna, display LCD pe 5 randuri,,
interfata USB 2.0, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T,
wireless,TONERUL NU ESTE INCLUS IN PACHET consumabil: T15 (42k
pagini), Optionale, 550-sheet cassette x 4 (Paper Feeder PF-J1), Barcode
Printing Kit-D1.”
"Imprimanta laser mono Canoni-SENSYS X 1871P , dimensiune A4,viteza max
Stoc epuizat
11.270,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Greutate | 20 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Colour | No |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Storage media | eMMC |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Internal memory | 2048 MB |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Total output capacity | 500 sheets |
| Print technology | Laser |
| Total input capacity | 550 sheets |
| Time to first page (black, normal) | 4.9 s |
| Port USB | Da |
| Display | Da |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Printer fonts | PCL |
| Maximum input capacity | 4300 sheets |
| Envelopes sizes | 10, C5, Com-10, DL, Monarch |
| Power consumption (printing) | 771.49 W |
| Viteza imprimare | 71ppm |
| Volum lunar imprimare | recomandat 4-20k pagini/luna, max 450k pagini/luna |
| Duplex | Da |
| Format | A4 |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 71 ppm |
| Maximum duty cycle | 450000 pages per month |
| Page description languages | PCL 5e, PostScript 3, UFRII |
| Recommended duty cycle | 4000 – 20000 pages per month |
| Bitmap fonts | Roman |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter, Oficio |
| Paper tray media weight | 60 – 135 g/m² |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.73 kWh/week |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Width | 430 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 20 kg |
| Control type | Buttons |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Power consumption (standby) | 13.69 W |
| Depth | 464 mm |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Nivel zgomot | 55 dB (A) |
| Rezolutie la printare monocrom | 1200 x 1200 dpi |
| Tip Consumabile | Toner |
| Tava iesire hartie standard | 500 de coli |
| Retea | 10/100/1000 Mb/s |
| Wireless | 802.11 b/g/n |
| Procesor: | Dual Core 1.6 GHz |
| Cabluri | Pachetul nu contine cablu USB! |
| Functii disponibile | Imprimare |
| Consumabile incluse | Imprimanta este livrată cu un cartuş iniţial |
| Viteza duplex | 58.7 ipm |
| Numar copii maxim/luna | 450000 pagini |
| Numar copii recomandat/luna | 4000 – 20000 pagini |
| Timp de incalzire | Mesajul pregatit de imprimare afisat: Aprox. 2 secunde sau mai putin de la pornire |
| Sistem de operare | Compatibil: Windows 8.1, 10, 11, Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019, 2022, Mac OS X versiunea 10.12 si ulerioare |
| Viteza de printare monocrom | 71 ppm |
| Limbaj imprimanta | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5e, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Capacitate cartus | 5818C001AA – Cartus Toner Canon T15 Black (42000 pagini) |
| Alimentare hartie standard | 650 (Caseta: 550, Tava universala: 100) |
| Greutate mediu printare | Caseta: 60 – 135 g/m²Tava universala: 60 – 199 g/m² |
| Interfata | USB 2.0 Hi-Speed |
| Ecran LCD: | LCD cu 5 linii |
| Putere Consumata | Maxim: 1500 WMod activ: aproximativ 771.49 WStandby: aproximativ 13.69 WMod inactiv: aproximativ 1 W |
| Dimensiuni echipament | 430 x 464 x 370 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.