Imprimanta laser mono Canon LBP122DW, dimensiune A4, duplex, viteza max 29ppm, rezolutie 2400 x600dpi, procesor: 1.2Ghz, memorie 256MB RAM, alimentare hartie 150 coli, limbaje de printare: UFRII, volum de printare max 20000 pagini/luna, interfata USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE- T/100BASE-TX, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection, consumabile:CRG-71(1.2k pagini), CRG-71H(2.5k pagini).
Imprimante laser
Imprimanta laser mono Canon LBP122DW, dimensiune A4, duplex, viteza max
Producator:
Canon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.697,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Colour | No |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Internal memory | 256 MB |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Duplex printing | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Print technology | Laser |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.21 kWh/week |
| Maximum duty cycle | 20000 pages per month |
| Total output capacity | 50 sheets |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Number of print cartridges | 1 |
| Maximum print size | 216 x 356 mm |
| Viteza imprimare | 21 – 30 ppm |
| Rezolutie maxima | 2400 x 600 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Port USB | Da |
| Display | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 20.000 de pagini |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paper tray media weight | 60 – 163 g/m² |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 |
| Total input capacity | 150 sheets |
| Power consumption (printing) | 530 W |
| Maximum resolution | 2400 x 600 DPI |
| Page description languages | UFRII |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 29 ppm |
| Warm-up time | 7.5 s |
| Recommended duty cycle | 150 – 1500 pages per month |
| Printer Format | A4 |
| Printer-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Duplex | Manual |
| Monthly-Volume | max-50.000pgs |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Built-in processor | Yes |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 356 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Weight | 5.6 kg |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Depth | 283 mm |
| Power consumption (standby) | 3.5 W |
| Power consumption (max) | 1300 W |
| Height | 213 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.