“Multifunctional inkjet mono CISS Canon PIXMA G4040 , dimensiune A4
(Printare, Copiere, Scanare), duplex, viteza imprimare 13ipm alb-negru, 6.8ipm color
rezolutie printare 600 x 1200 dpi, imprimare fara margini, alimentare
hartie 350 coli, ADF 35 coli, scanner CIS rezolutie 1200 x 2400 dpi, copiere multipla 99 copii, Zoom 25 – 400% (in 1% increments),copiere fara margini, Full Dot LCD 3.4 cm, interfata: USB Hi-Speed, Retea, WI-FI, consumabile: GI-40, Optiune printare color adaugand unul dintre cartusele: CL-441, CL-441XL”
"Multifunctional inkjet mono CISS Canon PIXMA G4040 , dimensiune A4(Printare,
Stoc epuizat
2.008,00 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Mod imprimare | Monocrom |
| Volum lunar imprimare | max-5.000pgs |
| USB Port | Yes |
| Display | LCD |
| Card reader integrated | No |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Security algorithms | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Print technology | Inkjet |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scan technology | CIS |
| Faxing | No |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media types | Envelopes, Plain paper |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Scanning | Colour scanning |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.14 kWh/week |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Copying | Mono copying |
| Maximum resolution | 600 x 1200 DPI |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| N-in-1 copy function | Yes |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| ID-card copy function | Yes |
| Input colour depth | 16 bit |
| Output colour depth | 8 bit |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Total input capacity | 350 sheets |
| Paper tray media weight | 64 – 105 g/m² |
| Custom media width | 55 – 215.9 mm |
| Custom media length | 89 – 676 mm |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 6.8 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 13 ipm |
| Duplex | Automat |
| Printer Format | A4 |
| Interfata | USB + LAN + WLAN |
| Rezolutie maxima | 600 x 1200 DPI |
| Viteza imprimare | 13ipm alb-negru, 6.8ipm color |
| Format | A4 |
| Mobile printing technologies | PIXMA Cloud Link |
| Power consumption (average operating) | 10 W |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Built-in display | Yes |
| USB connector | USB Type-B |
| Depth | 369 mm |
| Width | 40.3 mm |
| Storage temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Power consumption (standby) | 0.8 W |
| Zoom copiere | 25 – 400 % |
| Tehnologie de printare | Inkjet CISS |
| ADF | Da |
| Alimentare | 100-240 V c.a., 50/60 Hz |
| Alimentare hartie standard | Tava posterioară: max. 100 de coli (hârtie simplă)Caseta: max. 250 de coli (hârtie simplă) |
| USB 2.0 | Da |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Height | 234 mm |
| Weight | 92 kg |
| Retea | 10/100 Mbps |
| Rezolutie de scanare | 1200 x 2400 dpi |
| Functii disponibile | ImprimareScanareCopiere |
| Sistem de operare | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1iOS, Android (prin aplicaţia Canon PRINT Inkjet/SELPHY) |
| Software inclus | Driver MPIJ Printer Assistant Tool |
| Viteza de printare monocrom | 13 ppm |
| Rezolutie la printare monocrom | 600 x 1200 dpi |
| Printare Cloud si mobila | Aplicaţia Canon PRINT Inkjet/SELPHYPIXMA Cloud LinkPlugin Canon Print Service (Android) |
| Altele | Viteza de printare alb/negru: 13 ppm |
| Viteza de copiere monocrom | 12 cpm |
| Rezolutie la copiere monocrom | 600 x 1200 dpi |
| Copiere multipla | 1 – 99 de pagini |
| Functii copiator | Copiere documente, copiere fotografii, copiere faţă-verso, copiere 2 pe 1 şi copiere 4 pe 1, copiere cu ştergerea cadrului, copiere cărţi de identitate |
| TIp scanner: | Scaner color cu suport plat, CIS şi ADF |
| Viteza de scanare mocrom | 1,5 ms/linie (300 dpi) |
| Viteza de scanare color | 3,5 ms/linie (300 dpi) |
| Adancime de culoare | Color: RGB de câte 16 biţi/8 biţiTonuri de gri: 16 biţi / 8 biţi |
| Suprafata maxima scanare | A4/LTR (216 x 297 mm)ADF: A4, LTR, LGL |
| Consumabile incluse | Contine 3 recipiente de cerneală de mare capacitate (3x negru) |
| Capacitate cartus | Cerneala Canon Black GI-40 3385C001 – 6.000 paginiOptional cartuse color:Cartus Cerneala Canon CL-441 Color 5221B001AA – 180 paginiCartus Cerneala Canon CL-441XL Color 5220B001AA – 500 pagini |
| Tip mediu printare | Hârtie simplăHârtie de înaltă rezoluţie (HR-101N)Plic |
| Greutate mediu printare | 64 – 105 g/m² |
| Capacitate ADF imprimare | 35 de coli |
| Wireless | Wi-Fi DirectWi-Fi 802.11 b/g/n |
| Ecran LCD: | LCD monocrom |
| Putere Consumata | Imprimare 10 WStandby 0,8 WOprit: 0,3 W |
| Nivel zgomot | Aprox. 50,5 dB(A) |
| Dimensiuni echipament | 403 x 369 x 234 mm |
| Greutate | 9.2 Kg |
| Accesorii incluse | 3 recipiente de cerneală de mare capacitate (3x negru)Cablu de alimentareCD-ROM de instalareManuale şi alte documente |
| Cabluri | Nu are cablu USB inclus!!! |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.