HDD intern WD,3.5 8TB SATA, 7200RPM
Hard Disk-uri SurveiIlance
HDD Surveillance WD,3.5 8TB SATA3, 7200RPM 258MB
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.364,99 lei 4.305,99 lei
Stoc epuizat
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Buffer HDD Surveillance | 256 MB |
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Non-operating shock | 250 G |
| Capacitate HDD Surveillance | 8 TB |
| HDD capacity | 8 TB |
| Maximum number of cameras supported | 64 |
| RAID levels | JBOD |
| Number of AI channels | 32 |
| Interface | Serial ATA |
| Hybrid-HDD cache memory | 0.256 GB |
| Component for | PC |
| Operating shock | 65 G |
| Noise level (idle) | 27 dB |
| HDD size | 3.5 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| HDD average transfer rate | 265 MB/s |
| Power consumption (read) | 7.3 W |
| Power consumption (write) | 7.3 W |
| Power consumption (idle) | 6.5 W |
| Compatible products | Up to 64 single-stream cameras |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.