HDD intern WD, 3.5″, 2TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 26MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri SurveiIlance
HDD Surveillance WD Purple, 2TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.109,99 lei 1.817,99 lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 5400 rpm |
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
| Component for | Surveillance system |
| 24/7 operation | Yes |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Buffer HDD Surveillance | 256 MB |
| Maximum number of cameras supported | 64 |
| Capacitate HDD Surveillance | 2 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Hybrid-HDD cache memory | 0.256 GB |
| HDD size | 3.5 |
| HDD interface | SATA3 |
| HDD capacity | ≥2.1TB |
| HDD-Buffer | 64MB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 450 g |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.