HDD intern Seagate, 3.5, 8TB, SkyHawk, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri SurveiIlance
HDD Surveillance Seagate SkyHawk™ AI 8TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
2.501,99 lei 4.053,98 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Surveillance system |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Buffer HDD Surveillance | 256 MB |
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Capacitate HDD Surveillance | 8 TB |
| HDD capacity | 8 TB |
| Start/stop cycles | 300000 |
| HDD average transfer rate | 250 MB/s |
| SMART technology | Yes |
| Power consumption (idle) | 7.5 W |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| HDD size | 3.5 |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 716 g |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 70 °C |
| Power consumption (typical) | 8.73 W |
| Power consumption (standby) | 0.96 W |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.