HDD intern Seagate, 3.5″, 10TB, IronWolf, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Nas
HDD Seagate IronWolf 10TB SATA-III 7200RPM 256MB
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
16 în stoc
2.661,00 lei 4.664,99 lei
16 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| 24/7 operation | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Operating shock | 70 G |
| HDD capacity | 10 TB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Non-operating shock | 300 G |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Component for | PC |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Error Recovery Control (ERC) | Yes |
| Noise level (idle) | 28 dB |
| Capacitate HDD Nas | 10 TB |
| HDD size | 3.5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 690 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.