Western Digital WDBR9S0060BBL-WESN. HDD capacity: 6 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black, Blue
Hard Disk-uri externe
Western Digital WDBR9S0060BBL-WESN. HDD capacity: 6 TB. USB version: 3.2
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.829,98 lei
Stoc epuizat
| HDD capacity | 6 TB |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Capacitate HDD extern | 6 TB |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Product colour | Black, Blue |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Height | 20 mm |
| Width | 74 mm |
| USB connector | Micro-USB B |
| Weight | 208 g |
| Depth | 107 mm |
| Certification | FCC-ICES, CE, BSMI, RCM, VCCI, EAC, UKCA |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.