Western Digital WD Elements 24TB HDD. HDD capacity: 24 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black
Hard Disk-uri externe
Western Digital WD Elements 24TB HDD. HDD capacity: 24 TB.
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.506,99 lei
Stoc epuizat
| HDD capacity | 24 TB |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Format HDD extern | 3.5" |
| External power adapter | Yes |
| Capacitate HDD extern | 24 TB |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User guide | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Height | 165.8 mm |
| USB connector | USB Type-A |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Depth | 135 mm |
| Width | 48 mm |
| Weight | 900 g |
| Cables included | AC, USB Type-A |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.