Western Digital My Passport WDBR9S0060BWT-WESN. HDD capacity: 6 TB, HDD size: 2.5″. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: White
Hard Disk-uri externe
Western Digital My Passport WDBR9S0060BWT-WESN. HDD capacity: 6 TB, HDD
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.829,98 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 6 TB |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 6 TB |
| Ethernet LAN | No |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Width | 75 mm |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Housing material | Plastic |
| USB connector | Micro-USB B |
| Height | 20.5 mm |
| Weight | 208 g |
| Compliance certificates | BSMI, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KC, RCM, UKCA, VCCI |
| Depth | 107 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.