|
Hard disk Toshiba P300 2TB SATA-III 7200 RPM 256MB
|
Hard Disk-uri Desktop
HDD Toshiba 2TB SATA-III 7200 rpm 256mb
Producator:
Toshiba
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.338,99 lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Advanced Format (AF) | Yes |
| Shock sensor | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Native Command Queuing (NCQ) | Yes |
| Operating vibration | 0.5 G |
| Non-operating vibration | 3 G |
| Operating shock | 70 G |
| Non-operating shock | 350 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| HDD capacity | 2 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | PC |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| Noise level (idle) | 25 dB |
| Power consumption (idle) | 2.92 W |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 2 TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Width | 101.6 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Height | 147 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Doesn't contain | Halogen |
| Weight | 450 g |
| Depth | 261 mm |
| Power consumption (typical) | 5.21 W |
| Producator | TOSHIBA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.